fbpx

Detaje Produkti

Dhome Gjumi SAURON – Krevat JORDAN, 160×190

299.00

Krevat Jordan
Veshje me cope Eco Pelle/lekure
Ngjyra: E bardhe
Permasat: 160x190cm

x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

* Per sqarim – Ky model pranon:
– Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
– Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

Ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian