fbpx

Detaje Produkti

Krevat G1805 DEGAS CLOUD

349.00 244.30

Krevat G1805 DEGAS
Permasa: 160 x190 cm

x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

* Per sqarim – Ky model pranon:
– Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
– Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte

Vetëm 1 stok

Kategori:

Share

sqAlbanian