fbpx

Detaje Produkti

Krevat DENADA, Krem 160×200

149.00 126.65

Krevat DENADA
Ngjyra: E bardhe
Materiali: veshje eco pelle/lekure ekologjike
Permasa: 160×200 cm

x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

* Per sqarim – Ky model pranon:
– Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
– Zgare me kembe qe nuk montohet te korniza e krevatit.
– Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

Vetëm 1 stok

Kategori:

Share