fbpx

Detaje Produkti

Krevat CR7 RIVIERA

379.00 265.30

Krevat CR7 RIVIERA
Ngjyra: mustarde
Permasa: 160 x190 cm
Veshje tekstil, me efekt velvet

x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

Ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian