fbpx

Detaje Produkti

Mobilje Korridori FOCUS – KOMO

80.00 49.60

Mobilje Korridori FOCUS – KOMO
I pajisur me 2 kapake dhe 2 sirtare

Permasat: 90x89x34 cm

S’ka stok

Kategori:

Share