fbpx

Detaje Produkti

Kend MATIS Gri Surf – Majtas

619.00

Kendi MATIS eshte nje prej modeleve me te kerkuara.
I dizenjuar per t’ju ofruar komfort, prakticitet si dhe nje ndjesi moderne ambjentit tuaj.
Kendi hapet lehtesisht dhe shnderrohet ne krevat gjithashtu, eshte i pajisur me kontenitor ne anen e kendit.
Mbeshteteset e siperme te kendit jane te levizsshme per te pozicionuar koken dhe shpinen sa me rehat.
Ne cmim jane te perfshire dhe dy jastek dekorimi ngjyre mustarde surf.

Ana e kendit: Majtas

Ngjyra: Gri e hapur, Surf

Materiali: 100% Mikrofiber, efekt nabuk, rezistent ndaj ujit 

Dimensionet: 297 cm x 206 cm

S’ka stok

Kategori:

Share