fbpx

Detaje Produkti

DYSHEK TRE SHTRESA 180X200

359.00

Dyshek TRE SHTRESA
Permasa: 180×200 cm
Lartesia: 20 cm

– tre shtresa sfungjeri me dendesi te ndryshme.
– shtresa ne siperfaqe eshte xhel memory.
– mbulese me zinxhir e cila mund te hiqet dhe lahet ne lavatrice.

Ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian