fbpx

Detaje Produkti

Dyshek FLIP COMFORT 160×200

379.00 341.10

Dyshek FLIP COMFORT
Permasa: 160×200 cm
Lartesia: 33 cm

  • Perdoret nga te dy anet
  • Nga njera ane eshte me mbulese e cila qendron e fresket & me shtrese LATEX
  • Nga ana tjeter me mbulese e cila eshte e pershtatshme gjate motit te ftohte & me shtrese MEMORY
  • Me shtresa sfungjeri me dendesi te ndryshme dhe me susta pocket spring
  • Ka stok

    Kategori:

    Share