fbpx

Detaje Produkti

Dollap SLIDER 180

429.00

Dollap SLIDER 180

Me shine dhe nje kanat me pasqyre.
Ngjyra: efekt druri dhe e bardhe.
Permasa:

Gjatesi 180 cm
Thellesi 60 cm
Lartesi 240

S’ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian