fbpx

Detaje Produkti

Dollap SLIDER 150

379.00

Dollap SLIDER 150

Me shine dhe nje kanat me pasqyre.
Ngjyra: efekt druri dhe e bardhe.
Permasa:

Gjatesi 150 cm
Thellesi 60 cm
Lartesi 240

Vetëm 1 stok

Kategori:

Share

sqAlbanian