fbpx

Detaje Produkti

Dollap SLIDER 100

249.00

Dollap SLIDER 100

Me shine dhe nje kanat me pasqyre.
Ngjyra: efekt druri dhe e bardhe.
Permasa:

Gjatesi 100 cm
Thellesi 60 cm
Lartesi 240

Ka stok

Kategori:

Share