fbpx

Detaje Produkti

Dollap Futura Antracid

549.00

Dollapi Futura i stilit modern dhe minimalist me shine dhe pasqyra me vijezime ngjyre druri.

Ngjyra: Antracid mat
Dimensioni:
Gjatesi 270 cm
Thellesi 54 cm
Lartesi 240 cm

S’ka stok

Kategori:

Share