fbpx

Detaje Produkti

Dollap Eden

547.00

Dollapi Eden me 6 ante dhe i pajisur me pasqyre dhe aksesore sirtar dhe ndarese.

Ngyra: Bianco

Dimensioni:
Gjatesi 270 cm
Thellesi 58 cm
Lartesi 220 cm

S’ka stok

Kategori:

Share