fbpx

Detaje Produkti

Dhome gjumi VIVIENNE PARIS 4 ANTE

649.00 549.00

Dhoma VIVIENNE PARIS 4 ANTE

Permasat e dollapit jane:
Gjatesi 170 cm
Thellesi 60 cm
Lartesi 218 cm

Gjithashtu jane te perfshira edhe komoja, pasqyra, dy komodina dhe krevati me dimensione 160×200 cm (brenda per brenda)

x Ne cmim nuk jane te perfshire zgara dhe dysheku.

1 stok

Kategori:

Share