fbpx

Product Details

Dhome gjumi VIVIENNE PARIS, 6 ante

699.00

Dhome gjumi VIVIENNE PARIS, 6 ANTE.
E pajisur me ndricim LED.
Ne set jane te perfshire komoja, pasqyra, dy komodina, pupa dhe krevati me dimensione 160×200 cm. Gjithashtu eshte e disponueshme dhe krevati me permasa 180 x 200 cm.

Ngjyra: E bardhe dhe e zeze

Permasat e dollapit jane:
Gjatesi 261 cm
Thellesi 57 cm
Lartesi 207 cm

x Ne cmim nuk jane te perfshire zgara dhe dysheku.

Only 1 left in stock

Category:

Share