fbpx

Product Details

Dhome gjumi VILMA, Nero Gold

669.00 539.00

Dhoma VILMA, Nero Gold

Permasat e dollapit jane:
Gjatesi 252 cm
Thellesi 60 cm
Lartesi 218 cm

Gjithashtu jane te perfshira edhe komoja, pasqyra, dy komodina dhe krevati me dimensione 160×200 cm (brenda per brenda)

Only 2 left in stock

Category:

Share