fbpx

Detaje Produkti

Dhome Gjumi URBAN

829.00 746.10

Dhoma URBAN, stil modern.
Ngjyra: kombinim i finiturave te drurit me efekt.
Koka e krevatit eshte eco pelle.

Dollapi: 272x64x242 cm
Komo: 127x45x80 cm
Komodina:59x38x41 cm
Pasqyra: 100x2x69 cm

Krevat: 160×190 cm

  • Ne cmim nuk jane te perfshire zgara dhe dysheku.
  • S’ka stok

    Kategori:

    Share