fbpx

Detaje Produkti

Dhome gjumi SEFURA OLMO DUE ROMBI

599.00

Dhome gjumi minimaliste Sefura. Krevati eshte i punuar i gjithi me lekure ekologjike dhe dorezat e dollapit jane doreza te fshehta. Ne set jane te perfshire komoja, pasqyra, dy komodina, dhe krevati me dimensione 160x190cm.

Ngjyra: Olmo (efekt druri)

Dollapi 240 x 51 x 237 cm
Komoja 103 x 40 x 72cm
Komodina 59 x 37 x 35 cm
Pasqyra 85 x 2.5 x 60 cm
Krevati 107 x 204 x 93 cm

x Ne cmim nuk jane te perfshira zgara dhe dysheku.

Ka stok

Kategori:

Share