fbpx

Detaje Produkti

Dhome Gjumi Premium BRISTOL – Dollap

1,499.00

Dhome Gjumi Premium BRISTOL – Dollap
Dollap i mirëorganizuar me mentesha Hettich dhe kapakë me “soft closing”.

Dollap: 312x60x255 cm

S’ka stok

Kategori:

Share