fbpx

Detaje Produkti

Dhome gjumi MOZART, Noce 160×200

899.00

Permasat e dollapit:
Gjatesi 250 cm
Thellesi 58 cm
Lartesi 223 cm
Gjithashtu jane te perfshira edhe komoja, pasqyra, dy komodina dhe krevati me dimensione 160×200 cm (brenda per brenda)
x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim,

Ka stok

Kategori:

Share