fbpx

Product Details

Dhome Gjumi MORENO

1,069.00

Dhome Gjumi MORENO

Bashke me zgaren fikse me boshte metalike dhe fibra.
Kapaket e dollapit jane me mentesha HETTICH dhe me ‘soft-closing’

Permasat:
Dollapi: 247 x 58,5 x 212,5 cm
Krevati: 186 x 210 x 120 cm (160×200 cm nga brenda)
Komo: 117,5 x 43 x 78 cm
Pasqyra: 45 x 80 cm
Komodina: 60 x 43 x 50 cm

9 in stock

Category:

Share