fbpx

Product Details

Dhome Gjumi MIYUKI

799.00

Dhoma MIYUKI stil modern.
Ngjyra e bardhe mat me efekt cimento.
Koka e krevatit eshte eco pelle.

Dollapi: 272x60x240 cm
Komo: 128x48x80 cm
Komodina:60x40x40 cm
Pasqyra: 100×70 cm

Krevat: 160×190 cm

  • Ne cmim nuk jane te perfshire zgara dhe dysheku.
  • Only 1 left in stock

    Category:

    Share