fbpx

Detaje Produkti

Dhome Gjumi MIYUKI – DOLLAP

399.00

Dhome Gjumi MIYUKI – DOLLAP
Permasa: 272x63x240 cm
Me dyer me shina dhe pasqyre.

S’ka stok

Kategori:

Share