fbpx

Product Details

Dhome gjumi MILA, Bianco Petra

369.00

Dhome gjumi minimaliste MILA, Bianco Petra.

Permasat e dollapit jane:
Gjatesi 240 cm
Thellesi 52 cm
Lartesi 237 cm

Gjithashtu jane te perfshira edhe komoja, pasqyra, dy komodina dhe krevati me dimensione 160×200 cm (brenda per brenda)

Ngjyra: Bianco Petra

x Ne cmim nuk jane te perfshira zgara dhe dysheku.

In stock

Category:

Share