fbpx

Detaje Produkti

Dhome gjumi MILA, Bianco Carrara

369.00

Dhome gjumi minimaliste MILA, Bianco Carrara.

Permasat e dollapit jane:
Gjatesi 240 cm
Thellesi 52 cm
Lartesi 237 cm

Gjithashtu jane te perfshira edhe komoja, pasqyra, dy komodina dhe krevati me dimensione 160×200 cm (brenda per brenda)

Ngjyra: Bianco Carrara

x Ne cmim nuk jane te perfshira zgara dhe dysheku.

S’ka stok

Kategori:

Share