fbpx

Detaje Produkti

Dhome Gjumi MERCURY – KREVAT

259.00

Dhome Gjumi MERCURY – KREVAT
Permasa: 177 x 213 x 101 cm
(duhet dyshek 160×200 cm)
Behet me zgare fikse te posaçme.

x Ne kete cmim nuk perfshihet zgara dhe dysheku.

Ka stok

Kategori:

Share