fbpx

Detaje Produkti

Dhome gjumi LETIZZIA, Beige

1,079.00

Dhome gjumi Letizzia e stilit klasik. Ne set jane te perfshire komoja, pasqyra, dy komodina, pupa dhe krevati me dimensione 180×200 cm. Gjithashtu eshte e disponueshme dhe krevati me permasa 160 x 200 cm.

Ngjyra: Bardhe dhe Tapiceria Beige

x Ne cmim nuk jane te perfshira zgara dhe dysheku.

1 stok

Kategori:

Share