fbpx

Detaje Produkti

Dhome Gjumi FROZEN

989.00

Dhoma FROZEN, stil modern.
Ngjyra e bardhe e llakuar.
Koka e krevatit eshte eco pelle.

Dollapi: 272x60x240 cm
Komo: 128x45x80 cm
Komodina:57x45x45 cm
Pasqyra: 100×70 cm

Krevat: 160×190 cm

  • Ne cmim nuk jane te perfshire zgara dhe dysheku.
  • Vetëm 2 stok

    Kategori:

    Share