fbpx

Detaje Produkti

Dhome Gjumi FROZEN – KREVAT

229.00

Dhome Gjumi FROZEN – KREVAT

Permasa: 160 x 190 cm
Ngjyra: E bardhe
Me veshje Eco Pelle

x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

S’ka stok

Kategori:

Share