fbpx

Detaje Produkti

Dhome Gjumi FROZEN

989.00

Dhome Gjumi FROZEN

DOLLAP: 272 x 60 x 240 cm
KREVAT: 220 x 171 cm
KOMODINE: 57 x 45 x 45 cm
KOMO: 128 x 45 x 79 cm
PASQYRE: 100 x 69 cm

x Ne cmim nuk perfshihet zgara e krevatit dhe dysheku.

Ka stok

Kategori:

Share