fbpx

Detaje Produkti

DHOME GJUMI FEMIJESH SOPPALCO KASTELO TORTORA

519.00

Dhoma per femije KASTELO

Vjen ne ngjyren: bezhe, viola dhe te blerte

Permasat: 290 x 100 cm x 53 cm.

Permasat e krevatit: 80×190 cm.

9 stok

Kategori:

Share