fbpx

Detaje Produkti

Dhome Gjumi EDEN, 220 – 160×200

979.00

Dhome Gjumi EDEN
Ngjyra: Noce (efekt druri)

Permasat e dollapit jane:
Gjatesi 270 cm
Thellesi 58 cm
Lartesi 220 cm

Ne set jane te perfshire komoja, pasqyra, dy komodina dhe krevati me dimensione 160×200 cm.

x Ne cmim nuk jane te perfshira zgara dhe dysheku.

Ka stok

Kategori:

Share