fbpx

Detaje Produkti

Dhome Gjumi DEBORAH – KREVAT WILLY, Bezhe

119.00

Dhome Gjumi DEBORAH – KREVAT WILLY

Ngjyra: bezhe
Permasa: 206.5 x 170 x 105 cm

Per sqarim: zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim (160×190 cm).

Ka stok

Kategori:

Share