fbpx

Detaje Produkti

Dhome gjumi BEATA, Bianco

1,099.00 989.10

Dhome BEATA, nderthurje e stilit modern dhe klasik.
Ngjyra: kombinim i paneleve efekt mermeri me te bardhen mat dhe finitura dorato.
Koka e krevatit eshte veluto.

Dollapi: 256x69x236 cm
Komo: 117x54x154 cm
Komodina:63x38x51 cm

Krevat: 160×200 cm

  • Ne cmim nuk jane te perfshire zgara dhe dysheku.
  • Vetëm 2 stok

    Kategori:

    Share