fbpx

Detaje Produkti

Dhome gjumi AURORA, Bianco

1,129.00

Dhome gjume Aurora. Krevati eshte i perbere me lekure ekologjike. Ne set jane te perfshire komoja, pasqyra, dy komodina, dhe krevati me dimensione 180×200 cm. Gjithashtu eshte e disponueshme dhe krevati me permasa 160 x 200 cm.

Ngjyra: E bardhe

Permasat e dollapit jane:
Gjatesi 270 cm
Thellesi 58 cm
Lartesi 242 cm

x Ne cmim nuk jane te perfshire zgara dhe dysheku.

S’ka stok

Kategori:

Share