fbpx

Detaje Produkti

Dhome Gjumi ATOM

1,049.00

Dhoma ATOM, stil modern.
Ngjyra pana e lakuar & efekt druri i celur.
Dollap me shine.
Komo & komodina me sirtar me soft closing.
Koka e krevatit eshte eco pelle.

Dollapi: 272x64x241 cm
Komo: 140x46x80 cm
Komodina: 64x48x40 cm
Pasqyra: 100×70 cm

Krevat: 160×190 cm

  • Ne cmim nuk jane te perfshire zgara dhe dysheku.
  • Ka stok

    Kategori:

    Share