fbpx

Detaje Produkti

Dhome gjumi ANTALIA, Tortora 160×200

899.00 764.15

Dhome gjumi e stilit modern Antalia.
Ngjyra: Tortora
Permasat e dollapit:
Gjatesi 204 cm
Thellesi 65 cm
Lartesi 214 cm
Ne set jane te perfshire komoja, pasqyra, dy komodina dhe krevati me dimensione 160×200 cm.
x Ne cmim nuk jane te perfshira zgara dhe dysheku.

Vetëm 1 stok

Kategori:

Share