fbpx

Product Details

Dhome gjumi ANITA, Beige 160 x 200 cm

1,099.00 899.00

Dhome gjumi e stilit klasik Anita. Ne set jane te perfshire komoja, pasqyra, dy komodina dhe krevati me dimensione 160×200 cm. Gjithashtu eshte e disponueshme dhe krevati me permasat 180 x 200 cm.

Permasat e dollapit jane:
Gjatesi 278 cm
Thellesi 60 cm
Lartesi 219 cm

x Ne cmim nuk jane te perfshira zgara dhe dysheku.

Out of stock

Category:

Share