fbpx

Detaje Produkti

Dhome Gjumi AGATHA

879.00

Dhoma AGATHA, stil modern.
Ngjyra: kombinimi finiturave te drurit me tortora opake.
Koka e krevatit eshte eco pelle.

Dollapi: 272x64x242 cm
Komo: 128x46x79 cm
Komodina:59x38x41 cm
Pasqyra: 100x2x69 cm

Krevat: 160×190 cm

  • Ne cmim nuk jane te perfshire zgara dhe dysheku.
  • Vetëm 2 stok

    Kategori:

    Share