fbpx

Detaje Produkti

Dhoma Gjumi NORA, Biege

999.00

Dhoma NORA stil klasik.
Elegance ne cdo detaj.
Punim i gdhendjeve me espans.
Me sistem soft closing te dyerve dhe rafteve.
Ngjyra biege.
Koka e krevatit eshte e veshur me veluto.

  • Dollapi: 250x51x203 cm
  • Komo: 159x46x81 cm
  • Komodina: 39x50x49 cm
  • Krevat:<160×200 cm
  • Ne cmim nuk jane te perfshire zgara dhe dysheku.
  • S’ka stok

    Kategori:

    Share