fbpx

Detaje Produkti

BARCELONA VARESE KORRIDORI

45.00

Varese rrobash dhe kapelesh per korridor e setit Barcelona. Varet ne mur

Ngjyra: E bardhe dhe Sonoma
DImensionet:
Gjeresi – 80.3 cm.
Lartesi – 55 cm.
Thellesi – 30 cm.

Ka stok

Kategori:

Share