fbpx

BestSeller Albania

BestSeller ka nisur punën si kompani në Prill të 2017-ës dhe tashmë është me 4 ekspozita të mëdha në Tiranë, Vlorë, Elbasan dhe në Shkodër  me një ekspozitë mobiljesh prej 3600 m2. Duke ofruar transport falas në gjithë Shqipërinë! BestSeller ju ofron gjithçka që i përket mobilimit të ambjenteve tuaja.
Kuzhina me porosi duke filluar nga 139 €/metër linear dhe elektroshtëpiake me çmime në kosto
Mobilimin e shtëpisë për më pak se 2000 €
Kënde dhe divane duke filluar nga 259 €
Dhoma gjumi moderne klasike duke filluar nga 369 €
Dyshekë të cilësisë premium duke filluar nga 9 €/muaj