fbpx

Dhoma gjumi klasike dhe moderne Dhoma duke filluar nga 369€ navigo tani Furnizime te reja Mobilje TV duke filluar nga 29 Euro NAVIGO TANI Kuzhina te ndryshme me porosi Zgjidhni kuzhinen e endrrave tuaja navigo tani

Produkte te Reja!

Ketu do te gjeni disa nga produktet me te reja.

Dhome Gjumi GLAMOUR, Nero

Dhome Gjumi GLAMOUR, Nero
799.00

Dhome Gjumi GLAMOUR, Nero

Dhome Gjumi GLAMOUR, Nero
799.00

Dhome Gjumi SVETLANA

Dhome Gjumi SVETLANA
899.00

Dhome Gjumi SVETLANA

Dhome Gjumi SVETLANA
899.00

Dhome e stilit modern.
Dollapi dhe krevati kane ndriçim LED.
Dollap super i organizuar.

Dollap: 250x58x221 cm
Komo: 127 x47x 80 cm
Komodina: 63x37x38 cm
Pasqyra: 114×74 cm
Krevati: 294 x206 cm
(Pjesa e dyshekut: 160 x 200)

x Ne cmim nuk jane te perfshira zgara dhe dysheku.

Dhome Gjumi DELIZIA, Nero & Gold 180

Dhome Gjumi DELIZIA, Nero & Gold 180
1,029.00

Dhome Gjumi DELIZIA, Nero & Gold 180

Dhome Gjumi DELIZIA, Nero & Gold 180
1,029.00

Dhome gjumi DELIZIA.
E punuar me efektin serigrafi GOLD.
Krevati eshte i punuar me lekure ekologjike.
Komo me pasqyre dhe e mire organizuar me rafte & sirtare.
Ngjyra: E zeze dhe gold

 • Dollapi: 250x61x221 cm cm
 • Komo: 137×52.5×157 cm
 • Pasqyre: 110x2x72 cm
 • Komodinat: 50x40x46 cm
 • Krevati: 160×200 cm
 • Gjithashtu eshte e disponueshme dhe krevati me permasa 180 x 200 cm.
  x Ne cmim nuk jane te perfshira zgara dhe dysheku.

  Dhome Gjumi DELIZIA, Nero & Gold 160

  Dhome Gjumi DELIZIA, Nero & Gold 160
  999.00

  Dhome Gjumi DELIZIA, Nero & Gold 160

  Dhome Gjumi DELIZIA, Nero & Gold 160
  999.00

  Dhome gjumi DELIZIA.
  E punuar me efektin serigrafi GOLD.
  Krevati eshte i punuar me lekure ekologjike.
  Komo me pasqyre dhe e mire organizuar me rafte & sirtare.
  Ngjyra: E zeze dhe gold

 • Dollapi: 250x61x221 cm cm
 • Komo: 137×52.5×157 cm
 • Pasqyre: 110x2x72 cm
 • Komodinat: 50x40x46 cm
 • Krevati: 160×200 cm
 • Gjithashtu eshte e disponueshme dhe krevati me permasa 180 x 200 cm.
  x Ne cmim nuk jane te perfshira zgara dhe dysheku.

  Set Dhome Gjumi REMARK

  Set Dhome Gjumi REMARK
  599.00

  Set Dhome Gjumi REMARK

  Set Dhome Gjumi REMARK
  599.00

  Ne cmim perfshihet edhe zgara me mekanizem.

  Permasat e mobiljes:
  Gjatesi totale (nga cepi ne cep ): 255 cm

  Gjeresia e mobiljes (dollapeve): 40 cm

  Lartesia e mobiljes (dollapeve): 200 cm

  Secila kolone (dollapi): 45 cm

  Krevati nga jashte: 164.2 x 206 cm

  Krevatinga brenda: 160×200 cm

  Ne cmim perfshihet edhe zgara me mekanizem.

  Dhoma Gjumi NORA, Biege

  Dhoma Gjumi NORA, Biege
  999.00

  Dhoma Gjumi NORA, Biege

  Dhoma Gjumi NORA, Biege
  999.00

  Dhoma NORA stil klasik.
  Elegance ne cdo detaj.
  Punim i gdhendjeve me espans.
  Me sistem soft closing te dyerve dhe rafteve.
  Ngjyra biege.
  Koka e krevatit eshte e veshur me veluto.

 • Dollapi: 250x51x203 cm
 • Komo: 159x46x81 cm
 • Komodina: 39x50x49 cm
 • Krevat:<160×200 cm
 • Ne cmim nuk jane te perfshire zgara dhe dysheku.
 • Dhome Gjumi LEA

  Dhome Gjumi LEA
  899.00

  Dhome Gjumi LEA

  Dhome Gjumi LEA
  899.00

  Dhoma LEA, stil modern.
  Ngjyra: kombinim i finiturave te drurit me efekt.
  Koka e krevatit eshte eco pelle.

  Dollapi: 272x64x242 cm
  Komo: 130x46x79 cm
  Komodina:61x38x41 cm
  Pasqyra: 100x2X69 cm

  Krevat: 160×190 cm

 • Ne cmim nuk jane te perfshire zgara dhe dysheku.
 • Dhome Gjumi URBAN

  Dhome Gjumi URBAN
  799.00

  Dhome Gjumi URBAN

  Dhome Gjumi URBAN
  799.00

  Dhoma URBAN, stil modern.
  Ngjyra: kombinim i finiturave te drurit me efekt.
  Koka e krevatit eshte eco pelle.

  Dollapi: 272x64x242 cm
  Komo: 127x45x80 cm
  Komodina:59x38x41 cm
  Pasqyra: 100x2x69 cm

  Krevat: 160×190 cm

 • Ne cmim nuk jane te perfshire zgara dhe dysheku.
 • Krevat REGENT/NAXOS, Tortora 160×190

  Krevat REGENT/NAXOS, Tortora 160×190
  219.00

  Krevat REGENT/NAXOS, Tortora 160×190

  Krevat REGENT/NAXOS, Tortora 160×190
  219.00

  Krevat REGENT/NAXOS, Tortora 160×190

  Krevat/Divan HEIDI

  Krevat/Divan HEIDI
  149.00

  Krevat/Divan HEIDI

  Krevat/Divan HEIDI
  149.00

  Krevat/Divan HEIDI

  Permasat nga jashte: 227.5 x 96 x 76 cm
  Permasat e fjetjes: 90×200 cm

  Ne cmim perfshihen edhe zgarat.

  Sirtar per posht krevatit AMELIE

  Sirtar per posht krevatit AMELIE
  39.00

  Sirtar per posht krevatit AMELIE

  Sirtar per posht krevatit AMELIE
  39.00

  Sirtar per posht krevatit AMELIE

  Krevat Gjumi per bebe AMELIE

  Krevat Gjumi per bebe AMELIE
  99.00

  Krevat Gjumi per bebe AMELIE

  Krevat Gjumi per bebe AMELIE
  99.00

  Krevat Gjumi per bebe AMELIE

  Krevat VERTIGO 180X200

  Krevat VERTIGO 180X200
  299.00

  Krevat VERTIGO 180X200

  Krevat VERTIGO 180X200
  299.00

  Krevat VERTIGO

 • Materiali: Cope efekt nabuk
 • Permasat: 120X190 cm
 • x Ne cmim nuk eshte e perfshire zgara.

  Krevat VERTIGO 160X190

  Krevat VERTIGO 160X190
  239.00

  Krevat VERTIGO 160X190

  Krevat VERTIGO 160X190
  239.00

  Krevat VERTIGO

 • Materiali: Cope efekt nabuk
 • Permasat: 120X190 cm
 • x Ne cmim nuk eshte e perfshire zgara.

  Krevat PRIMA Crema, 120×190

  Krevat PRIMA Crema, 120×190
  119.00

  Krevat PRIMA Crema, 120×190

  Krevat PRIMA Crema, 120×190
  119.00

  Permasat: 120x190cm

  Krevat SEFURA DUE ROMBI Bezhe, 180×200

  Krevat SEFURA DUE ROMBI Bezhe, 180×200
  129.00

  Krevat SEFURA DUE ROMBI Bezhe, 180×200

  Krevat SEFURA DUE ROMBI Bezhe, 180×200
  129.00

  Permasat: 180x200cm

  Dollap 2 Ante SAURON, I bardhe

  Dollap 2 Ante SAURON, I bardhe
  199.00

  Dollap 2 Ante SAURON, I bardhe

  Dollap 2 Ante SAURON, I bardhe
  199.00

  Permasat:
  Gjatesia 105 cm
  Gjeresia 60 cm
  Lartesia 210 cm

  Dollap NAXOS

  Dollap NAXOS
  419.00

  Dollap NAXOS

  Dollap NAXOS
  419.00

  Dollap NAXOS me 6 ante

  Permasat: 242x225x60cm

  Dollap LEGOLAS Sonoma/ I bardhe

  Dollap LEGOLAS Sonoma/ I bardhe
  155.00

  Dollap LEGOLAS Sonoma/ I bardhe

  Dollap LEGOLAS Sonoma/ I bardhe
  155.00

  Dollap Legolas me 3Ante

  Ngjyra: I bardhe/Sonoma
  Permasat: 119x197x54cm

  Mobilje Korridori FOCUS, Dollap

  Mobilje Korridori FOCUS, Dollap
  139.00

  Mobilje Korridori FOCUS, Dollap

  Mobilje Korridori FOCUS, Dollap
  139.00

  Mobilje Korridori FOCUS – Dollap
  Stil modern minimalist, ngjyre druri.
  E pershtatshme per te varur rrobat ose per te vendosur kepucet ne menyre te organizuar.

  Permasat: 65x192x34 cm

  Dollap LUTHIEN, Sonoma

  Dollap LUTHIEN, Sonoma
  109.00

  Dollap LUTHIEN, Sonoma

  Dollap LUTHIEN, Sonoma
  109.00

  Dollap Luthien me 2 ante dhe doreze te fshehur

  Permasat: 90x200x56cm

  Dollap LEGOLAS 2 Kapakesh

  Dollap LEGOLAS 2 Kapakesh
  79.00

  Dollap LEGOLAS 2 Kapakesh

  Dollap LEGOLAS 2 Kapakesh
  79.00

  Dollap LEGOLAS 2 Kapakesh

  Ngjyra: I bardhe/ Sonoma
  Permasat: 80x197x54cm

  DOLLAP LAURA 4D SONOMA+WHITE

  DOLLAP LAURA 4D SONOMA+WHITE
  219.00

  DOLLAP LAURA 4D SONOMA+WHITE

  DOLLAP LAURA 4D SONOMA+WHITE
  219.00

  Dollap me 4 ante LAURA me doreza te fshehura.

  Ngjyra: E bardhe dhe efekt druri/sonoma
  Dimensionet:
  Gjeresi – 177 cm
  Lartesi – 210 cm
  Thellesi – 58 cm

  DOLLAP LAURA 3D SONOMA+WHITE

  DOLLAP LAURA 3D SONOMA+WHITE
  209.00

  DOLLAP LAURA 3D SONOMA+WHITE

  DOLLAP LAURA 3D SONOMA+WHITE
  209.00

  Dollap me 3 ante LAURA.

  Ngjyra: E bardhe dhe efekt druri/sonoma
  Dimesionet:
  Gjeresi – 133 cm
  Lartesi – 210 cm
  Thellesi – 58 cm.