fbpx

Kuzhina te ndryshme me porosi Zgjidhni kuzhinen e endrrave tuaja navigo tani Furnizime te reja Mobilje TV duke filluar nga 29 Euro NAVIGO TANI Dhoma gjumi klasike dhe moderne Dhoma duke filluar nga 369€ navigo tani

Produkte te Reja!

Ketu do te gjeni disa nga produktet me te reja.

Dhome Gjumi DOLORES, NERO & GOLD

Dhome Gjumi DOLORES, NERO & GOLD
669.00

Dhome Gjumi DOLORES, NERO & GOLD

Dhome Gjumi DOLORES, NERO & GOLD
669.00

Dhome Gjumi DOLORES

Permasat e dollapit jane:
Gjatesi 205 cm
Thellesi 64 cm
Lartesi 214 cm

Gjithashtu jane te perfshira edhe komoja, pasqyra, dy komodina dhe krevati me dimensione 160×200 cm (brenda per brenda)

x Ne cmim nuk jane te perfshire zgara dhe dysheku.

Sale!

Dhome gjumi VIVIENNE PARIS 4 ANTE

Dhome gjumi VIVIENNE PARIS 4 ANTE
649.00 549.00
Sale!

Dhome gjumi VIVIENNE PARIS 4 ANTE

Dhome gjumi VIVIENNE PARIS 4 ANTE
649.00 549.00

Dhoma VIVIENNE PARIS 4 ANTE

Permasat e dollapit jane:
Gjatesi 170 cm
Thellesi 60 cm
Lartesi 218 cm

Gjithashtu jane te perfshira edhe komoja, pasqyra, dy komodina dhe krevati me dimensione 160×200 cm (brenda per brenda)

x Ne cmim nuk jane te perfshire zgara dhe dysheku.

Dhome Gjumi LIZBON

Dhome Gjumi LIZBON
1,049.00

Dhome Gjumi LIZBON

Dhome Gjumi LIZBON
1,049.00

Dhome Gjumi LIZBON

Bashke me zgaren fikse me boshte metalike dhe fibra.

Permasat:
Dollapi: 245 x 67 x 213 cm
Krevati: 172 x 207,5 x 110 cm
Komo: 102,5 x 46,5 x 81,5 cm
Pasqyra: 65 x 65 cm
Komodina: 60 x 46,5 x 47 cm

Dhome Gjumi NOIR

Dhome Gjumi NOIR
1,099.00

Dhome Gjumi NOIR

Dhome Gjumi NOIR
1,099.00

Dhome Gjumi NOIR
Bashke me zgaren fikse me boshte metalike dhe fibra.

Permasat:
Dollapi: 240 x 60 x 211 cm
Krevati: 175,6 x 217 x 120 cm (160×200 cm nga brenda)
Komo: 122,5 x 47 x 80 cm
Pasqyra: 75 x 90 cm
Komodina: 60 x 47 x 44 cm
kane kembe metalike

Dhome Gjumi MORENO

Dhome Gjumi MORENO
1,069.00

Dhome Gjumi MORENO

Dhome Gjumi MORENO
1,069.00

Dhome Gjumi MORENO

Bashke me zgaren fikse me boshte metalike dhe fibra.
Kapaket e dollapit jane me mentesha HETTICH dhe me ‘soft-closing’

Permasat:
Dollapi: 247 x 58,5 x 212,5 cm
Krevati: 186 x 210 x 120 cm (160×200 cm nga brenda)
Komo: 117,5 x 43 x 78 cm
Pasqyra: 45 x 80 cm
Komodina: 60 x 43 x 50 cm

Dhome gjumi SEFURA SNOW WHITE 2 ROMBI

Dhome gjumi SEFURA SNOW WHITE 2 ROMBI
499.00

Dhome gjumi SEFURA SNOW WHITE 2 ROMBI

Dhome gjumi SEFURA SNOW WHITE 2 ROMBI
499.00

Dhome gjumi minimaliste Sefura Snow White. Krevati eshte i punuar i gjithi me lekure ekologjike. Ne set jane te perfshire komoja, pasqyra, dy komodina, dhe krevati me dimensione 160x190cm.

Ngjyra: Snow White dhe Tortora

Permasat e dollapit jane:
Gjatesi 240 cm
Thellesi 52 cm
Lartesi 237 cm

x Ne cmim nuk jane te perfshira zgara dhe dysheku.

DHOME DIAMOND BIANCO 3 ANTE 160

DHOME DIAMOND BIANCO 3 ANTE 160
999.00

DHOME DIAMOND BIANCO 3 ANTE 160

DHOME DIAMOND BIANCO 3 ANTE 160
999.00

Dhoma DIAMOND e dekoruar me serigrafi ‘silver’. Dollap me 3 dyer i pajisur me sistem “soft closing. Gjithashtu sirtarët janë me sistem “push & pull” dhe koka e krevatit eshte eco pelle.

x Ne cmim nuk jane te perfshire zgara dhe dysheku.

Sale!

Dhome gjumi VILMA, Nero Gold

Dhome gjumi VILMA, Nero Gold
669.00 539.00
Sale!

Dhome gjumi VILMA, Nero Gold

Dhome gjumi VILMA, Nero Gold
669.00 539.00

6 ANTE

Sirtar per posht krevatit AMELIE

Sirtar per posht krevatit AMELIE
39.00

Sirtar per posht krevatit AMELIE

Sirtar per posht krevatit AMELIE
39.00

Sirtar per posht krevatit AMELIE

Krevat Gjumi per bebe AMELIE

Krevat Gjumi per bebe AMELIE
99.00

Krevat Gjumi per bebe AMELIE

Krevat Gjumi per bebe AMELIE
99.00

Krevat Gjumi per bebe AMELIE

Krevat VERTIGO 180X200

Krevat VERTIGO 180X200
299.00

Krevat VERTIGO 180X200

Krevat VERTIGO 180X200
299.00

Veshja: materiali nabuk
Permasat: 180X200 cm

x Ne cmim nuk eshte e perfshire zgara.

Krevat VERTIGO 160X190 cm

Krevat VERTIGO 160X190 cm
239.00

Krevat VERTIGO 160X190 cm

Krevat VERTIGO 160X190 cm
239.00

Veshja: materiali nabuk
Permasat: 160X190 cm

x Ne cmim nuk eshte e perfshire zgara.

Krevat VERTIGO 120X190

Krevat VERTIGO 120X190
209.00

Krevat VERTIGO 120X190

Krevat VERTIGO 120X190
209.00

Veshja: materiali nabuk
Permasat: 120X190 cm

Krevat SEFURA DUE ROMBI Bezhe, 180×200

Krevat SEFURA DUE ROMBI Bezhe, 180×200
129.00

Krevat SEFURA DUE ROMBI Bezhe, 180×200

Krevat SEFURA DUE ROMBI Bezhe, 180×200
129.00

Permasat: 180x200cm

Krevat SEFURA DUE ROMBI Bezhe 160×200

Krevat SEFURA DUE ROMBI Bezhe 160×200
119.00

Krevat SEFURA DUE ROMBI Bezhe 160×200

Krevat SEFURA DUE ROMBI Bezhe 160×200
119.00

Permasat e brendshme te zgares 160×200

Krevat REGENT Bezhe 160×190

Krevat REGENT Bezhe 160×190
219.00

Krevat REGENT Bezhe 160×190

Krevat REGENT Bezhe 160×190
219.00

Krevat REGENT Bezhe 160×190

Dollap 2 Ante SAURON, I bardhe

Dollap 2 Ante SAURON, I bardhe
199.00

Dollap 2 Ante SAURON, I bardhe

Dollap 2 Ante SAURON, I bardhe
199.00

Permasat:
Gjatesia 105 cm
Gjeresia 60 cm
Lartesia 210 cm

Dollap NAXOS, I bardhe

Dollap NAXOS, I bardhe
419.00

Dollap NAXOS, I bardhe

Dollap NAXOS, I bardhe
419.00

Dollap Naxos me 6 ante

Permasat: 242x225x60cm

Dollap LUTHIEN, Sonoma

Dollap LUTHIEN, Sonoma
109.00

Dollap LUTHIEN, Sonoma

Dollap LUTHIEN, Sonoma
109.00

Dollap Luthien me 2 ante dhe doreze te fshehur

Permasat: 90x200x56cm

Dollap kendor LEGOLAS, Sonoma/E bardhe

Dollap kendor LEGOLAS, Sonoma/E bardhe
125.00

Dollap kendor LEGOLAS, Sonoma/E bardhe

Dollap kendor LEGOLAS, Sonoma/E bardhe
125.00

Dollap kendor LEGOLAS
Permasa 80x196x80

Ngjyra: Sonoma/E bardhe

Dollap LEGOLAS 2 Kapakesh

Dollap LEGOLAS 2 Kapakesh
79.00

Dollap LEGOLAS 2 Kapakesh

Dollap LEGOLAS 2 Kapakesh
79.00

Dollap LEGOLAS 2 Kapakesh

Ngjyra: I bardhe/ Sonoma
Permasat: 80x197x54cm

Dollap Focus Mobilje korridori

Dollap Focus Mobilje korridori
139.00

Dollap Focus Mobilje korridori

Dollap Focus Mobilje korridori
139.00

Mobilje Korridori e stilit modern minimalist, ngyre druri. E pershtatshme per te varur rrobat dhe vendosur kepucet ne menyren te organizueshme.

Permasat: 65x192x34 cm

Dollap Firenze

Dollap Firenze
389.00

Dollap Firenze

Dollap Firenze
389.00

Dollap Firenze i stilit modern me shine dhe pasqyre ne forme rombi.

Dimensioni:
Gjatesi 270 cm
Thellesi 58 cm
Lartesi 241 cm

Dollap BARCELONA 2A

Dollap BARCELONA 2A
89.00

Dollap BARCELONA 2A

Dollap BARCELONA 2A
89.00

Dollapi Barcelona me 2 ante

Ngjyra: e bardhe dhe dru
Dimensioni:
Gjeresi – 80,3 cm.
Lartesi – 202.6 cm.
Thellesi – 37 cm.